Kompletní dodávky střech


Provádíme kompletní zhotovení a rekonstrukce střech od krovu až po hromosvod.

Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Naše firma provádí montáže krovu kvalitními tesařskými spoji. Jsme schopni vytvořit jakékoliv typické i atypické krovy veškerých soustav. Dále pak částečné opravy a výměny krovu. Naše priorita jsou hoblované a frézované přiznané části krovu. Též dokážeme vyrobit materiálové kopie ručně tesaných trámů. Různé okrasné hlavice na koncích krovu zhotovujeme dle přání zákazníka.

Pokrývačské a klempířské práce provádíme kompletně od A do Z. Na kompletní dodávky poskytujeme  záruku na práci po dobu dvou let.

Střešní krytiny používáme převážně pálené střešní tašky ať už režné, engobované nebo glazurované s 33-ti letou zárukou od firmy TONDACH nebo s 50-ti letou zárukou od firmy CREATON. Jsme ovšem schopni dodat a provést montáž veškerých střešních krytin jako např. betonové tašky BRAMAC, BETA atd. , vláknocementové skládané krytiny CEMBRIT, plechové krytiny, asfaltové šindele, lepenkové střechy, plastové střešní krytiny EURECO atd.

  • Dále provádíme nátěry střech a výškové práce za pomocí horolezecké techniky.
  • Montáže střešních oken VELUX
  • Klempířské materiály používáme dle přání zákazníka.